1

Wiesław Jurgielewicz - Prezes Zarządu

prezes@goldmedica.pl

87 615 13 76

2

Anita Gajewska - Sekretariat/Asystent

sekretariat@goldmedica.pl

87 615 13 76

3

Jolanta Mikielska - Główna Księgowa

finanse@goldmedica.pl

87 615 09 56

4

Barbara Andryszczyk - Kadry
(godz. 11:00-12:00)

kadry@goldmedica.pl

87 615 33 95

5

dr n.med. Zbysław Grajek - Naczelny Lekarz

naczelnylekarz@goldmedica.pl

87 615 13 76

6

Jadwiga Luty - Naczelna Pielęgniarka

naczelna@goldmedica.pl

87 615 13 76

7

Bożena Skrodzka - Wypisy/Statystyka
Rejestr Usług Medycznych

wypisy@goldmedica.pl

87 615 09 56

8

Stanisław Luty - Zaopatrzenie/BHP

zaopatrzenie@goldmedica.pl

87 615 13 76